Sensibio H2O AR

Dermatologinis, paraudimą mažinantis micelinis vanduo valo, pašalina makiažą, ramina.

Jautri, sudirgusi oda su paraudimais

Sensibio Gel moussant

Raminamasis micelinis gelis prausiklis, stiprinantis natūralų odos drėkinimą.

Jautri oda

Sensibio AR Kremas raustančiai odai

Ilgo poveikio priemonė raustančiai odai, suteikianti ypatingą komforto pojūtį.

Jautri, sudirgusi oda su paraudimais

Sensibio AR BB Cream

Priemonė nuo paraudimų. Odos tobulinimui ir apsaugai.

Jautri, sudirgusi oda su paraudimais

Photoderm AR SPF50+

Raudonio valdymas. Atspalvį vienodinantis ir raminamasis poveikis.

Jautrios odos paraudimas, netolieruojanti oda

Kai žmonės mato paraudusią veido odą – savo ar kito žmogaus, jie gali daryti įvairiausias išvadas apie tai, kas sukėlė paraudimą ir kaip tokia oda reikia rūpintis. Tiesa yra ta, kad mes dar daug ko nežinome apie tai, kaip funkcionuoja raustanti oda.  Antra vertus, yra tiek pat dalykų, kuriuos mes jau žinome apie raustančios odos priežiūrą. Prisiminkite – norint tinkamai diagnozuoti ir gydyti raustančią odą visada verta pasikonsultuoti su dermatologu.

alkoholis

Veido oda parausta dėl per didelio alkoholio kiekio vartojimo. NETIESA.

Laikas šį mitą išsklaidyti! Raustanti veido oda nėra alkoholizmo požymis.
Alkoholis yra faktorius, apsunkinantis kraujagyslių sistemos veiklą. Jis plečia kraujagysles, todėl priteka daugiau kraujo ir oda parausta.
Paprasčiausias būdas to išvengti – stengtis nevartoti alkoholio. Gerkite mažiau alkoholio. Pakeiskite jį stikline šalto vandens. Jei galite, visiškai venkite alkoholio.

diet

Oda rausta nuo maisto. TIESA.

Aštrus maistas, karšti gėrimai ir tam tikri vaisiai bei daržovės gali sąlygoti odos paraudimą.
Pastebėta, kad citrusiniai vaisiai, pomidorai ir kiti maisto produktai, kurių sudėtyje yra histamino, gali pabloginti raustančios odos būklę.
Stebėti tokių produktų poveikį odai jums padės dienoraštis. Užsirašykite viską, ką valgote dvi ar tris savaites, taip pat pastabas, kaip jūsų oda reaguoja į maisto produktus. Palaipsniui išsiaiškinsite, kurie maisto produktai sukelia odos paraudimą. Vengdami šių produktų arba visiškai pašalindami juos iš savo mitybos raciono sumažinsite arba pašalinsite odos paraudimo reiškinius.

weather

Oda gali parausti dėl oro sąlygų. TIESA.

Saulė, vėjas ir staigūs temperatūros pokyčiai šaltu oru išeinant į lauką iš šiltos patalpos gali sukelti odos paraudimą ir ant veido gali atsirasti raudonos dėmelės. Saulė natūraliai išryškina paraudusias veido vietas.

Būtinai visada naudokite apsaugomąjį kremą nuo saulės, pavyzdžiui, Photoderm AR – jis apsaugos odą nuo paraudimo ir suteiks SPF50+ apsaugą.

Pučiant vėjui ir keičiantis temperatūrai kraujagyslės išsiplečia ir susitraukia – tai yra odos paraudimo priežastis. Esant šaltesniam orui lauke veido odai apsaugoti dėvėkite minkšto audinio šaliką – ne vilnonį.

Kuo geriau suvaldysite įvairius odos dirgiklius, tuo mažiau paraus oda.

sport

Gera treniruotė sumažina stresą, todėl mažiau parausta veido oda.  NEBŪTINAI.

Fizinis aktyvumas yra tikrai svarbus, kad gerai jaustumėtės ir būtumėte sveiki. Sportuojant sumažėja stresas, išlaisvindamas geros savijautos endorfino hormonus.

Atkreipkite dėmesį į treniruočių intensyvumą. Sportuojant labai intensyviai jūsų širdis plaka dažniau, todėl oda gali labiau parausti.

Pasirinkite vidutinio intensyvumo treniruotes. Pabandykite sportuoti dažniau, bet mažesniu intensyvumu – taip pasieksite puikių rezultatų be didelių pastangų.

Vaikščiojimas yra puikus būdas palaikyti gerą kūno formą, gerą širdies ritmą, raumenų tonusą, sąnarių būklę ir net nuotaiką.

Nepamirškite, kad oda gali labiau parausti, jei po treniruotės nuspręsite atpalaiduoti raumenis karštoje pirtyje.

hand

Nevalydami odos jos nedirginame odos priežiūros priemonėmis. NETIESA.

Sveika oda prasideda nuo odos higienos. Valykite veidą du kartus per dieną: vakare – kad pašalintumėte nešvarumus, makiažą ir susikaupusius aplinkos teršalus, o ryte – kad nuvalytumėte per naktį ant odos paviršiaus susikaupusius nešvarumus.

Venkite veidą plauti vandeniu iš čiaupo, nes jame gali būti dirgiklių, priverčiančių odą į juos reaguoti. Vietoj vandens rinkitės neutralų švelnų valiklį, pvz., Sensibio H2O AR micelinį vandenį, kurio sudedamosios dalys yra specialiai parinktos jautriai odai valyti ir kurio nereikia nuplauti.

Jūsų pasirinktame prausiklyje neturėtų būti alkoholio ir kitų stiprių sudedamųjų dalių – jį naudojant oda turėtų jaustis komfortabiliai.

moisturiser

Panašu, kad mano drėkinamoji priemonė neturi jokio poveikio. NETIESA.

Jūsų veido odos drėkinamoji priemonė neturi tiesioginio poveikio odos paraudimui, tačiau ji padeda odai išlaikyti savo pusiausvyrą.

Švelnios drėkinamosios priemonės, pavyzdžiui, Sensibio AR, padeda nuraminti odą. Ši priemonė padeda atkurti odos barjerinę funkciją, kad odos neveiktų dirgikliai ir ji neraustų.

Tinkama drėkinamoji priemonė nesukelia jokių odos deginimo pojūčių. Ji turėtų pagerinti jūsų savijautą ir odos būklę.

cosmetics

Geriau netepti veido odos kosmetinėmis maskuojamosiomis priemonėmis. NEBŪTINAI.

Kai kurios makiažo priemonės gali būti labai naudingos jūsų odai. Jomis padengus paraudusį veidą padidėja pasitikėjimas savimi, todėl tampa lengviau gyventi kasdienį gyvenimą.

Veido kremas Sensibio AR BB ne tik gerai maskuoja odą, bet ir padeda sumažinti rožinės sukeliamą uždegimą ir paraudimą arba padeda jo visiškai išvengti.

Dienomis, kai jūsų veido oda yra pernelyg sudirgusi, galite priemonės nenaudoti.  Galbūt jūsų odai reikia pailsėti. Atsižvelkite į savo odos poreikius.